Kilo almanın en önemli sebeplerinden biri, sık sık tatlı yemektir. Vücuda, ihtiyacından fazla ve kötü kalori yüklemek başta göbek olmak üzere basen ve kollarda yağlanmaya sebep olur. Ama artık bu tatlı krizlerinden kurtulmak, günden güne zayıflamak için kullanabileceğiniz çok etkili ve evde yapabileceğiniz alkali su tarifimiz var!

Sadece 2 malzemeyle, kolayca hazırlanan detoks suyu tarifi hem tatlı isteğini kesiyor hem de sık sık büyük tuvalete çıkarak zayıflamanızı kolaylaştırıyor. İhtiyaç duyacağınız malzemeleri aktardan alabilirsiniz. Çalışıyorsanız veya öğrenciyseniz, detoks suyunu bir şişeye doldurup yanınızda götürebilirsiniz.

AŞAĞIDAKİ BAĞLANTILARA TIKLAYARAK ÖNCEKİ VİDEOLARIMIZI İZLEYEBİLİRSİNİZ SAĞLIKLI KALIN 🙂

KİLO VERDİREN YOĞURT KÜRÜ:

KIRMIZI BİBER KÜRÜ :

4 AYDA 45 KİLO VERDİM ! :

Anahtar Kelimeler :spor yapmadan kilo vermek, kilo vermek için yöntemler, kilo verdirici tarifler, detoks, fitness,diyet, diyetisyen, kilo verme, yemek, zayıflama, tarif, lezzetli, 20 kilo vermek, diet, kilo, diyet listesi, yemek tarifleri, karatay diyeti, egzersiz, Ödem atma, yaz diyeti, sağlıklı kilo verme, diyet programı, canan karatay diyeti, lookbook, style, fashion, makeup, bakım, güzellik, stil, moda, makyaj, vlog, canan karatay zayıflama, incelmek, zayıflamak, ölüm diyeti, hızlı zayıflama, dukan diyeti, dukan, psikoloji, 10 kilo vermek, benböylegüzelim, selülitlere, yapımı, sivilcelerine, Çaylar, bitkisel, karın, selülit, yağlanma, tedavisiselülite, doğal, çıkarma, İçin, dumankaya, yağları, bitki, Çözü, karında, diyet, kilo vermek, kilo, nasıl kilo verilir, zayıflama, kilo verme, kilo vermenin kolay yolu, yemek, zayıflama yöntemleri, kilo verme meditasyonu, spor, saç, kalori yakma, kilolular, kolayca, kolay kilo vermek, su, yeşil elme, kolay zayıflama yöntemi, vermek, kesin bilgi, sağlıklı yaşam, ilginç bilgiler, genel kültür, herkesin bilmesi gereken şeyler, zayıflamanın yolları, zayıflamak.

4 COMMENTS

  1. Güzel bir video olmuş bende denedim. Sadece zayıflamak için değil mide bağırsak sağlığı içinde önemli bir sudur. O yüzden herkese denemeleri için tavsiye ederim

LEAVE A REPLY